C400X400A11
- 制造商零件编号:
- C400X400A11
- 制造商/品牌:
- Panduit Corp
- 零件描述:
- LABEL ID/RATINGS 4"X4" 250PC
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- Panduit Corp
- 产品类别 :
- 标签、贴纸、贴花 - 空白
- Applications :
- Safety
- Color - Background :
- Green, Orange, White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 4.00" L x 4.00" W (101.6mm x 101.6mm)
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Location :
- Material :
- Polyester
- Material - Body :
- Polyester
- Printer Name :
- Product Status :
- Active
- Width :
- 4.000" (101.60mm)