L1007C331MDWIT
- 制造商零件编号:
- L1007C331MDWIT
- 制造商/品牌:
- KEMET
- 零件描述:
- INDUCTOR, WW SMD
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- KEMET
- 产品类别 :
- 固定电感器
- Current - Saturation (Isat) :
- 100mA
- Current Rating (Amps) :
- 90 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 12.3Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 4.5MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 330 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 796 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 1007 (2518 Metric)
- Product Status :
- Last Time Buy
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
- Supplier Device Package :
- 1007
- Tolerance :
- ±20%