LGA80D-EVAL-KIT
- 制造商零件编号:
- LGA80D-EVAL-KIT
- 制造商/品牌:
- Artesyn Embedded Power
- 零件描述:
- EVALUATION KIT FOR LGA80D NON-IS
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- Artesyn Embedded Power
- 产品类别 :
- 评估板 - DC/DC 和 AC/DC (离线) 开关电源
- Board Type :
- Fully Populated
- Current - Output :
- 80A, 40A, 40A
- Frequency - Switching :
- 457kHz
- Main Purpose :
- DC/DC, Step Down
- Outputs and Type :
- 3, Non-Isolated
- Power - Output :
- Product Status :
- Active
- Regulator Topology :
- Buck
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- LGA80D
- Voltage - Input :
- 7.5V ~ 14V
- Voltage - Output :
- 1V, 1V, 1V