RA10M00000L505
制造商零件编号:
RA10M00000L505
制造商/品牌:
NextGen Components
零件描述:
Xtal Osc 10MHz 5V HCMOS 50pF Non
数据手册:
RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
库存状况:
27,647
发货地:
香港
运输方式:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
* 零件编号
* 制造商
* 需求数量
目标价格(美元)
* 公司名称
* 联系人
* 电子邮箱
* 联系电话
留言内容
制造商 :
NextGen Components
产品类别 :
振荡器
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
HCMOS
Package / Case :
14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
5V