YO2221500000G
- 制造商零件编号:
- YO2221500000G
- 制造商/品牌:
- Amphenol Anytek
- 零件描述:
- TERM BLK 22P SIDE ENT 3.81MM PCB
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- Amphenol Anytek
- 产品类别 :
- 线对板
- Color :
- Green
- Current :
- 10 A
- Features :
- Interlocking (Side)
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- 0.150" (3.81mm)
- Positions Per Level :
- 22
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 300 V