6EX103K5
- 制造商零件编号:
- 6EX103K5
- 制造商/品牌:
- Semtech Corporation
- 零件描述:
- CAP CER 10000PF 5KV X7R RADIAL
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- Semtech Corporation
- 产品类别 :
- 陶瓷电容
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 10000 pF
- Failure Rate :
- Features :
- High Voltage
- Height - Seated (Max) :
- 0.874" (22.20mm)
- Lead Spacing :
- 0.700" (17.78mm)
- Lead Style :
- Straight
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.803" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Thickness (Max) :
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 5000V (5kV)