CK05BX331K
- 制造商零件编号:
- CK05BX331K
- 制造商/品牌:
- KEMET
- 零件描述:
- CAP CER 330PF 200V 10% RADIAL
- 数据手册:
- RoHS状态:
无铅/符合Rosh标准
- 库存状况:
- 发货地:
- 香港
- 运输方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
获取报价(RFQ)
- * 零件编号
- * 制造商
- * 需求数量
- 目标价格(美元)
- * 公司名称
- * 联系人
- * 电子邮箱
- * 联系电话
- 制造商 :
- KEMET
- 产品类别 :
- 陶瓷电容
- Applications :
- High Reliability
- Capacitance :
- 330 pF
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Lead Spacing :
- 0.200" (5.08mm)
- Lead Style :
- Formed Leads
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
- Temperature Coefficient :
- BX
- Thickness (Max) :
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 200V